Молодіжний камерний хор

Молодіжний камерний хор

«Молодіжний камерний хор» засновано у 2014 році. 15 травня 2019 року колектив отримав почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Репертуар хору об’єднує риси віденської класики, французького романтизму, імпресіонізму, григоріанського хоралу, елементи етніки в творах сучасних британських композиторів, імпровізації сучасних українських композиторів на народні теми, а також кращі твори представників східної, західної та центральної України.

Засновник, художній керівник та диригент «Молодіжного камерного хору» Оксана Сухецька, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Оксана Сухецька

Нагороди:

2016:

Лауреат І ступеня ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Musical pearls» (21-22, 25-26 березня, м. Одеса).

Лауреат І ступеня ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Musical Universe» (28-29 жовтня, м. Одеса).

Подяка за належну майстерність, високу громадянську позицію та волонтерську діяльність (м. Умань, ректор УДПУ ім. П. Тичини).

2017:

Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового співу та інструментальної музики «Витоки Voice!» (4 листопада, м. Черкаси).

Подяка за допомогу в організації і проведенні XV Міжнародних педагогічно-мистецьких читань пам’яті професора О.П. Рудницької «Педагогіка мистецтва і мистецтво педагогічної дії» (м. Київ, директор ІПООД НАПН України).

2018:

Лауреат ІІ ступеня ІІІ Загальноміського конкурсу колядок і щедрівок «Уманська коляда – 2018» у категорії «Краще вокально-хорове виконання» (13 лютого, м. Умань).

Учасник ХІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів» (27-29 квітня, м. Львів).

Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановита молодь України» (27-29 квітня, м. Львів).

Золотий Диплом IV Міжнародного хорового фестивалю (5-7 жовтня, м. Херцег-Нові, Чорногорія).

Грамота за високий професіоналізм, творчий потенціал, активну участь у культурному житті Уманщини та Черкаського краю, гідну презентацію університету та міста на всеукраїнських і міжнародних фестивалях-конкурсах (м. Умань, ректор УДПУ ім. П. Тичини).

2019:

Диплом Переможця ІV загальноміського конкурсу колядок і щедрівок «Уманська коляда – 2019» в номінації «Наймасовіше виконання» (13 лютого, м. Умань).

Диплом Лауреата ІІ ступеня Х Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів» (14-18 травня, м. Чернівці).

2020:

Диплом Переможця V регіонального конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда – 2020» в номінації «Краще хорове виконання (дорослі)» (25 лютого, м. Умань).

І місце у дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей» в номінації «Вокал. Хори» у віковій групі «Дорослі» (20-30 квітня, м. Львів).

Лауреат І премії ІV Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу «ODESSA CANTAT» (29-31 травня, м. Одеса).

Діяльність «Молодіжного камерного хору» спрямована на відродження та пропаганду хорового мистецтва, збереження та розвиток національної культури, розширення світогляду, популяризацію хорового мистецтва, розвиток академічної культури студентства та виховання поваги до цінностей мультикультуралізму, залучення талановитої молоді до участі у різноманітних творчих проєктах, а також підвищення рівня професійної підготовки творчих людей.

Репертуар колективу

Youtube