Горбатенко Галина

Заступник Голови Правління Асоціації НВМС “Всеукраїнське хорове товариство ім. Миколи Леонтовича”.

Член Правління Товариства, диригент жіночого хору Інституту музики ім. Р. Глієра.

Народна артистка України.

Відома в Україні та Європі хорова диригентка, професор кафедри виконавських дисциплін Київського інституту музики імені Р. Глієра. Закінчивши  Київську державну консерваторію імені П. Чайковського, вона понад п’ять десятиліть віддала роботі з дитячими, навчальними, аматорськими і професійними хорами Києва.

З 1976 року Горбатенко Галина веде клас диригування в інституті ім. Р. Глієра. Багато її випускників стали переможцями міжнародних конкурсів і зараз плідно працюють у професійних хорових колективах та навчальних закладах України.

У 1985 році створює жіночий хор, в якому співають студенти кафедри хорового диригування. Галина Горбатенко невтомно передає свій великий досвід молодим диригентам на семінарах по роботі з хором та майстер-класах з диригування, як в Україні – так і за кордоном (Польща, Німеччина, Нідерланди, Естонія, Росія).

Провідними завданнями у своїй творчій роботі Галина Горбатенко вважає постійне зростання виконавської майстерності, тісну співпрацю із сучасними українськими композиторами, а головне – популяризація та розвиток хорового мистецтва України.