Дорогі колеги!

Шановні голови ЦК відділів хорового диригування мистецьких коледжів України.

Сумський фаховий коледж мистецтв і культури носить ім’я видатного музиканта, уродженця Сумщини, майстра хорової музики, вихованця першої професійної Глухівської музичної школи Д. Бортнянського. На його честь, понад 20 років тому, було започатковано конкурс хорових диригентів ім. Д. Бортнянського серед студентської молоді.

Він єдиний, унікальний конкурс духовної музики в Україні, який має на меті відродження традицій українського хорового мистецтва, сприяє відкриттю нових імен хорових диригентів та творчому спілкуванню молодих талантів.

В цьому навчальному році заплановано проведення 11 Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів серед студентської молоді, присвяченого 270-річчю з дня народження Д. Бортнянського. На жаль, були змушені змінити його  формат у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні. Умови конкурсу викладені на сайті коледжу, а також відправлені на електронну пошту мистецьких коледжів. Сподіваємося на участь ваших студентів – диригентів та хорових колективів у конкурсі.

З повагою,

Відділ хорового диригування Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Положення конкурсу