Запорізький Муніципальний Камерний Хор

Запорізький Муніципальний Камерний Хор

Запорізький муніципальний камерний хор (ЗМКХ) створено за ініціативи провідного хормейстера, голови Запорізького відділення Асоціації «Всеукраїнське хорове товариство ім. М. Леонтовича» НВМС Оксани Братцевої та за підтримки Департаменту культури та туризму ЗМР з метою розвитку академічної хорової культури та популяризації української пісенної традиції у рідному місті.

Оксана Братцева

У хорі об’єднались молоді викладачі мистецьких шкіл м. Запоріжжя. Репетиції розпочались у березні 2021 р. на базі ЗДШМ №1, а вже у червні відбувся перший виступ на сцені Запорізької обласної філармонії. Перший сольний концерт відбувся 21 травня 2023 р.

Молодий колектив є лауреатом Всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів: «Budapest Art Festival 2021» (Угорщина), «Благоfest 2021» (Запоріжжя), «Мистецтво проти війни» (2022, Київ), «Ми – майбутнє твоє, Україно» (2023, Запоріжжя).

ЗМКХ – це мультижанровий колектив з яскравим творчим потенціалом.

У репертуарі хору – українські народні та сучасні пісні в нових авторських та джазових обробках, класичні твори, популярна світова музика.

Гасло хору: «Ми не чекаємо на дива – дивуємо самі!»

ЗМКХ веде активне творче життя, виступаючи на концертних майданчиках міста, беручи участь у флешмобах та акціях патріотичного спрямування, у студіях місцевих телеканалів та на головних сценах Запорізької області. З початком повномасштабної війни в репертуарі хору з’являються українські повстанські стрілецькі пісні. Підтримуючи стійкість та незламність українців, ЗМКХ дає благодійні концерти на підтримку Збройних сил України, тримаючи мистецький фронт.

Репертуар колективу

Facebook

Instagram

YouTube